fbpx

#17 Dit gaat jou succesvol en gelukkig maken!

De reden dat veel van jouw verlangens niet jouw realiteit worden, is vanwege wat ik je verderop in deze post ga uitleggen. We naderen het einde van het jaar en voordat je ijverig plannen gaat maken voor 2023, die je toch niet gaat realiseren….wil ik je op je hart drukken om veel van je zogenaamde verlangens los te laten.

Waarom?

Omdat je niet bereid bent om de prijs van deze verlangens te betalen. Dus waarom zou je jezelf onnodig frustreren en je zelfvertrouwen laten slinken door iedere keer tegen jezelf te zeggen dat je iets wilt, terwijl je dat niet voor de volle 100% wilt.

Stel je wilt..
〰️ Als ondernemer meer dan een ton omzetten.
〰️ Vaker ‘nee’ zeggen tegen klanten of vervelende vriendin.
〰️ Een fijne evenwichtige relatie.
〰️ Voor jezelf beginnen.
〰️ Stoppen met roken.
〰️ 10 Kilo afvallen.
…Etc

Het maakt niet uit wat je wilt. Er is ontzettend veel mogelijk. Ook voor jou. Veel meer dan dat je denkt.

Alleen heeft alles een prijs.

En ben bereid bent om die prijs te betalen?

👉🏼 Vaak wil je van alles…totdat je in aanraking komt met de prijs die het kost.

🤷🏻‍♀️Dan haak je, net als de meeste mensen, af en vraag je jezelf af waarom het je niet lukt.

😣Raak je gefrustreerd door je incongruentie en slinkt je zelfvertrouwen.

Daar wil ik je voor behoeden.

✅Als je oprecht bereid bent om de prijs op korte termijn te betalen, zul je op lange termijn je doelen behalen.

❌Zo niet, dan betaal je nu niets, maar kost het je later veel meer.

Zo simpel is het.

🎙️ Wat ik hiermee precies bedoel leg ik uitgebreid uit in deze aflevering van de Boost Your Brain Podcast.

Enjoy!
P.S.:
Mocht je deze aflevering waardevol hebben gevonden…
  • Zou je dan een 5-star review achter willen laten op Spotify en/of op iTunes?
  • Zo support je mij en zorg je ervoor dat deze podcast onder de aandacht van meerdere mensen wordt gebracht, zodat ook zij meer uit zichzelf en daarmee hun business kunnen halen.
Heb ik je ergens mee aangewakkerd, geholpen of getriggerd? Ik zou het onwijs tof vinden als je me dat zou laten weten via:
Heb je specifieke vragen of wil je samenwerken met mij dan kun je me ook benaderen via mijn website: https://oneracademy.com/boostyourbrain/
Super dank je wel en tot de volgende aflevering!

Wil je nooit meer een blog missen of gratis brain-hacks & motivatie in de inbox ontvangen?

Schrijf je hier dan in.
!
!
Something went wrong. Please check your entries and try again.

Ilke Oner

Neuropsycholoog, -trainer/coach & spreker | Neem de regie over je brein, zodat je gelukkig succesvol bent op de manier die het beste bij je past.

Laat een reactie achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

0 Shares
Tweet
Share
Share